این مقاله تاکنون بار مشاهده شده استموبایل اسلحه‌ای با فشنگ‌های الکترو مغناطیسی

 سردرد بی‌موقع، بی‌خوابی، بی‌حوصلگی، پراکندگی ذهن، عقب ماندگی ذهنی،‌ ضعیف شدن قدرت کلام، عدم اعتماد به نفس خشکی چشم و آب دهان، ناباروری، تومورهای مغزی، بیماری‌های گوارشی، تغییر در نظم هورمون‌ها، پیری زودرس، سفیدی موها، بی‌نظمی در ضربان قلب، انزوا و تحلیل شخصیتی از مضرات شناخته شده و تأیید شده محققان دانشگاهی در ارتباط با  امواج الکترو مغناطیسی موبایل به شمار می‌آید.

مدت زمانی از سردرد‌های بی‌موقع، پریدن از خواب و بی‌حوصلگی رنج می‌بردم هر دکتری یه دارویی می‌داد و مؤثر نبود تا اینکه یکی از دوستانم بهم پیشنهاد داد موبایلت را در هنگام خواب در اتاق خواب قرار نده و سعی کن در مکالمه‌هایت کمتر از موبایل استفاده کنی به توصیه‌اش گوش دادم موبایلم را به اتاق خواب نبردم و کمتر از آن در مکالمه‌هایم استفاده کردم نتیجه‌اش باور کردنی نبود از همان شب اول متوجه بهبودی و تغییر شدم. 

مشکلات بی‌خوابی، عدم تمرکز، بی حوصلگی، عدم اعتماد به نفس و تمرکز امروزه گریبان‌گر بسیاری از افراد جامعه می‌باشد. که دلیل آن ساطع شدن اشعه الکترومغناطیسی  از موبایل است. 

دردها و کاستی‌ها در انسان‌ها تبدیل به عادت می‌شود و انسان متوجه نمی‌شود که چه بلایی بر سرش می‌آید. اگر برای مدتی این اسلحه الکترومغناطیسی را کنار بگذاریم و یا استفاده از آن را کاهش دهیم شاهد سرحالی و سرخوشی خواهیم بود که تا به حال از آن غافل بودیم. 

چند نکته جهت مراقبت در برابر اشعه‌های مغناطیسی موبایل:

در زمان تماس و انتظار برقراری ارتباط با مخاطب، گوشی را بر روی گوش خود قرار نــدهید و با نگاه نمودن بر روی صفحه موبایل و برقراری کامل و پاسخگویی مخاطب موبایل را بر روی گوش خود قرار دهید.

سعی نمایید حدالامکان از تلفن‌های ثابت استفاده نمایید و در مکان‌های که امکان استفاده از تلفن ثابت نمی‌باشد از موبایل خود استفاده نمایید.

موبایل را از خود دور نگه دارید و آن را نزدیک پنجره قرار دهید.

موبایل را در جیب خود نگه ندارید چرا که امواج موبایل باعث ناباروری می‌شود.

در زمان خواب موبایل را از اتاق خواب خود دور نگه دارید و بهتر اینکه موبایل را در حالت Airplane MODE قرار دهید.

در زمان‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی در گشت و گذار هستید و مدت زیادی موبایل در دستان شما می‌باشد  و به آن خیره شده‌اید  بیشترین آسیب امواج شما را تهدید می‌نماید شاید با خود فکر نمایید در حال تماس و حرف زدن نیستید ولی امواج الکترو مغانطیسی برای حفظ خود با شبکه در حال فعالیت می‌باشند بهتر اینکه موبایل خود را در حالت AIRMODE  قرار داده و از اینترنت WFI برای استفاده از بازی‌ها و اپلیکشن‌های مورد نظر استفاده نمایید.

در زمان رانندگی موبایل را در میان پاهای خود و یا جیب‌تان نگذارید سعی نمایید کمی دور و نزدیک به پنجره‌های ماشین قرار دهید.

در مکان‌های که تلفن ثابت می‌باشد موبایل خود را بر روی آن دایورت نمایید.

مکالمه‌های خود را کاهش دهید.

سعی نمایید از اسپیکر و یا هند‌فری استفاده نمایید و کمتر موبایل را بر روی گوش خود قرار دهید اگر از هندفری استفاده می‌نمایید موبایل را در جیب خود قرار ندهید 

همچنین از گذاشتن موبایل در جیب پیراهن و کت که به قلب نزدیک می‌باشد خودداری نمایید.