سوالات متداول :

ثبت و استفاده از این سرویس چگونه میباشد ؟
فقط کافی است به صفحه اصلی سایت 0098sms مراجعه نموده و بر روی «پنل رایگان» کلیک نمایید پس از ورود مشخصات خود نام کاربری و کلمه عبور بر روی گوشی همراه شما ارسال میگردد. نام کاربری و کلمه عبور را وارد نمایید و از سامانه استفاده نمایید .

آیا در ارسال پیامک به اپراتورهای مختلف همانند تالیا یا ایرانسل و دیگر اپراتورها محدودیت دارم ؟
خیر سامانه 0098sms با تمامی اپراتورها سازگار بوده و به تمامی اپراتورهای تلفن همراه کشور قادر به ارسال پیامک میباشید.

آیا در سامانه 0098sms.com قادر به ثبت مخاطب و گروه بندی آنها هستم ؟
 بله شما قادر خواهید بود تا برای مخاطبان خود ابتدا یک گروه تعریف و سپس اطلاعات آنها را یا به صورت تکی و یا از طریق فایل وارد نمایید. همچنین دارای دفترچه تلفن و امکان جستجو در مخاطبان می باشید .

شماره اختصاصی چیست ؟
شماره ای اختصاصی شماره ای است که ارسال پیام های از آن قابل ارسال می باشد . در سامانه پیامک 0098sms برای بالا بردن امنیت کاربران داشتن شماره اختصاصی برای هر کاربر اجباری می باشد . شماره های اختصاصی به شکل 8 رقمی و یا 10 رقمی و یا 12 و یا 14 رقمی بدون شارژ سالیانه به همراه امکانات پیشرفته رایگان همانند نظر سنجی و کد های دریافت پیامک و منشی اس ام اسی ((دریافت و پاسخ )) به کاربران اختصاص داده میشود . همچنین شماره های اختصاصی 8 یا 10 یا 12 و یا 14 رقمی از نظر کیفیت و نوع ارسال و یا دریافت هیچ تفاوتی با یکدیگر نمی نمایند و تنها دلیل تفاوت قیمت آنها کوتاه تر شدن شماره و یا زیبایی آنها می باشد.

چرا شماره اختصاصی در این سامانه اجباری می باشد ؟
اجباری بودن شماره اختصاصی برای هر کاربر؛ باعث اعتبار سامانه و امنیت کاربران می باشد چرا که اگر کاربری در سامانه های که از شماره های اشتراکی و یا share number که یک شماره را جهت ارسال پیامک به چندین کاربر اختصاص می دهند پیامک غیر اخلاقی و یا خارج از قوانین جمهوری اسلامی ارسال نماید تمامی کاربران استفاده کننده از آن شماره متهم می باشند و همچنین طبق قوانین مخابرات سامانه هایی که از شماره اشتراکی و یا share number استفاده می نمایند متخلف هستند و در صورت متوجه شدن؛ شماره ای که جهت ارسال پیامک به چندین کاربر اختصاص یافته شده به همراه امتیازش از طرف مخابرات مسدود می گردد وسامانه قادر به ادامه سرویس دهی به کاربرانش نمی باشد. لذا به همین دلیل سامانه پیامک 0098sms به تمام کاربران شماره اختصاصی 11 رقمی رایگان می دهد

هر پیامک فارسی و انگلیسی دارای چند حرف و یا کاراکتر می باشد . اگر متن پیامک بیشتر از تعداد مجاز باشد پیام ارسال میگردد؟
هر پیام فارسی 70 کاراکتر می باشد و هر پیام انگلیسی 160 کاراکتر می باشد . اگر تعداد حروف و یا کاراکترها از 70 در فارسی و 160 در انگلیسی بیشتر گردد پیام ارسال گردیده و بر اساس تعدا کاراکترهای اضافه شده از شارژ پیامکها کم خواهد شد به طور مثال یک متن 71 کاراکتری دو عدد پیامک محسوب می گردد.

آیا سامانه قابلیت اضافه نمودن بخشهای سفارشی را دارد ؟
بلی شما قادر خواهید بود تا درخواستها و سفارش خود را به پشتیبانی سامانه تیکت بزنید تا بعد از بررسی برای شما فعال گردد.  


برتریهای سامانه 0098sms نسبت به دیگر سامانه ها :


دلیوری بدون هزینه :
دلیوری یا گزارش وضعیت در این سامانه رایگان می باشد . در حالی که در برخی از سامانه ها دارای هزینه می باشد یا اینکه اصلا دلیوری وجود ندارد .

تعرفه ارزان پیامک

امکانات کامل و رایگان

تبریک خودکار تولد و ارسال به آینده و ...

بدون قطعی

دارای سرور اختصاصی
(( این سامانه از سرور اختصاصی با همکاری شرکت پارس آنلاین برخوردار می باشد ))

پشتیبانی 24 ساعته

سرعت بالا در ارسال با بیش از 10000 عدد پیامک در دقیقه و......