پنل اس ام اس

 پنل اس ام اس دارای محيط کاربری بسيار ساده‌ای ميباشد حتی فردی که آشنايی با کامپيوتر ندارد به راحتی ميتواند از آن استفاده نمايد. ارسال پيام با پنل اس ام اس از طريق وب (اينترنت) بسيار سادهتر از ارسال اس ام اس با موبايل میباشد.
پنل اس ام اس ابزار ارتباطی برای مؤسسات، شرکتها، فروشگاه‌ها، ارگانها، سازمانها و حتی افراد جهت استفاده شخصی میباشد که فرد توسط وب قادر مديريت پيام و ارسال پيامک به موبايل مخاطبين میباشد‌.

شايد برای بسياری از افراد اين سوال پيش بيايد که منظور از پنل چيست؟
اگر بخواهيم يک مثال مشابه در مورد پنل اس ام اس بزنيم بهترين مورد مقايسه با اکانت ايميل میباشد. پنل اس ام اس دقيقا همانند اکانت ايميل ميباشد به همان سادگی که میتوانيد يک ايميل درست نماييد سادهتر از آن ميتوانيد يک پنل اس ام اس داشته باشيد حتی کمتر از 300 ثانيه و با پر نمودن نام و مشخصات خود نام کاربری و کلمه عبور به شما داده ميشود، سپس صفحه شخصی به شما اختصاص مييابد که در آن امکاناتی جهت ارسال و دريافت پيام در اختيار شما قرار داده ميشود. بنابراين شما امکان ارسال پيام به صورت انبوه، گروهی، تکی و انتخابی را داريد. اکنون شما قادريد تا پيام ارسال نماييد البته ابتدا میبايست شارژ يا اس ام اس تهيه نماييد. که میتوانيد به صورت آنلاين خريد نماييد.


هدف خود را جهت ارسال پيامها مشخص نماييد:
باتوجه به هدف خود شما میتوانيد نوع ارسال پيام خود را تعيين کنيد. همچنين شما ميتوانيد در دفترچه تلفن مشخصات کامل مشتريان و دوستان و...خود را با دسته‌ بندی مربوطه يا به صورت تک و تک و يا از طريق فايل ثبت نماييد. سپس شروع به ارسال گروهی نماييد بدين صورت قادريد پيام خاصی را فقط به دوستان خود ارسال نماييد و يا برای مشتريان ويژه خود پيام ديگری را ارسال نماييد و يا حتی ميتوانيد از يک گروه خاص فقط چند نفر را انتخاب کنيد و به آنها پيام ارسال نماييد.

با پنل اس ام اس 0098sms ميتوانيد پيامک خود را به صورت ارسال کشور براساس انتخاب استان و شهر، ارسال پیام منطقه‌‌ای کدپستی براساس انتخاب شهر و وارد کردن کدپستی و اصناف بر اساس انتخاب شهر ارسال کنيد. پيام شما با شماره‌‌هايی که با 3000، 5000، 2000، 1000 شروع ميگردد، ارسال ميگردد در پنل اس ام اس 0098smsاين شماره مختص دارنده پنل ميباشد و همچنين هيچ فرد ديگری از شماره شما نمیتواند جهت ارسال استفاده نمايد.


از امکانات ديگر پنل اس ام اس سيستم دريافت پيامک میباشد، بنابراين شما در پنل و يا سامانه 0098sms از امکان دريافت پيام از موبايل بهرهمند میباشيد و قادريد با مخاطبين خود تعامل دوطرفه ايجاد نماييد. اکانت شما شبيه منشی در صورتيکه پيامی از موبايل مخاطب دريافت نمايد به صورت خودکار حتی اگر کامپيوتر شما خاموش باشد جوابی به همان خط موبايل ارسال مینمايد. امکان دريافت و پاسخ خودکار و متن جوابها توسط شما تنظيم میگردد. همچنين با همين امکان دريافت میتوانيد بخش نظر سنجی و ايجاد مسابقه همانند برنامه 90 و يا کد گارانتی را برای کاربران خود راه‌اندازی نماييد. از امکان دريافت پيام از موبايل بهرهمند میباشيد و قادريد با مخاطبين خود تعامل دوطرفه ايجاد نماييد. اکانت شما شبيه منشی در صورتيکه پيامی از موبايل مخاطب دريافت نمايد به صورت خودکار حتي اگر کامپيوتر شما خاموش باشد جوابی به همان خط موبايل ارسال مینمايد. امکان دريافت و پاسخ خودکار و متن جوابها توسط شما تنظيم ميگردد. همچنين با همين امکان دريافت میتوانيد بخش نظر سنجی پیامکی و ايجاد مسابقه پیامکی همانند برنامه 900 و يا کد گارانتی را برای کاربران خود راه‌اندازی نماييد.

اطمینان از سامانه و سابقه:
به هر پنل پیامک و سامانه اس ام اس اعتماد ننمایید بسیاری از آنان پول را دریافت میکنند و پس از مدتی ناپدید  میشوند سابقه پنل و اعتبار سامانه‌‌ها نزد اپراتورها بسیار مهم میباشد.

يکی ديگر از امکانات سامانه ارسال نظير به نظير ميباشد فرض نماييد دارای فايل اکسلی از برنامه حسابداری خود ميباشيد که بدهی هر فرد در جلوی شماره موبايل آن ثبت شده است و برای هر فرد میبايستی متن جداگانه‌ای بابت بدهی ارسال نماييد برای سهولت انجام کار، اين سامانه ارسال نظير به نظير را راه‌اندازی نموده است تا با آپلود نمودن همان فايل اکسل متن مربوط به هر موبايل به صورت اتوماتيک ارسال گردد.


امکان ارسال بر اساس نام اشخاص، شايد يک فايل 1000 تايی از مخاطبين يا بيشتر داريد که میخواهيد به آنها يک متن ثابت ارسال نماييد اما برای احترام و ايجاد توجه بيشتر مايليد که نام و نام‌ خانوادگی فرد دريافت کننده در متن به صورت اتوماتيک ثبت شود بنابراين با استفاده از پنل اس ام اس
0098sms اين امکان فراهم میگردد.

در صورت تمايل ايجاد يک کمپين تبليغاتی با ما تماس بگيريد شما ميتوانيد از تجربه 12 ساله ما استفاده نماييد.