پنل اس ام اس

سردرد بیموقع، بیخوابی، بیحوصلگی، پراکندگی ذهن، عقب ماندگی ذهنی،‌ ضعیف شدن قدرت کلام، عدم اعتماد به نفس خشکی چشم و آب دهان، ناباروری، تومورهای مغزی، بیماریهای گوارشی، تغییر در نظم هورمونها، پیری زودرس، سفیدی موها، بینظمی در ضربان قلب، انزوا و تحلیل شخصیتی از مضرات شناخته شده و تأیید شده محققان دانشگاهی در ارتباط با امواج الکترو مغناطیسی موبایل به شمار می ‌آید.

مدت زمانی از سردرد‌های بیموقع، پریدن از خواب و بیحوصلگی رنج میبردم هر دکتری یه دارویی میداد و مؤثر نبود تا اینکه یکی از دوستانم بهم پیشنهاد داد موبایلت را در هنگام خواب در اتاق خواب قرار نده و سعی کن در مکالمه‌هایت کمتر از موبایل استفاده کنی به توصیه‌اش گوش دادم موبایلم را به اتاق خواب نبردم و کمتر از آن در مکالمه‌هایم استفاده کردم نتیجه‌اش باور کردنی نبود از همان شب اول متوجه بهبودی و تغییر شدم.
مشکلات بیخوابی، عدم تمرکز، بیحوصلگی، عدم اعتماد به نفس و تمرکز امروزه گریبانگر بسیاری از افراد جامعه میباشد. که دلیل آن ساطع شدن اشعه الکترومغناطیسی از موبایل است.

دردها و کاستیها در انسانها تبدیل به عادت میشود و انسان متوجه نمیشود که چه بلایی بر سرش می ‌آید. اگر برای مدتی این اسلحه الکترومغناطیسی را کنار بگذاریم و یا استفاده از آن را کاهش دهیم شاهد سرحالی و سرخوشی خواهیم بود که تا به حال از آن غافل بودیم.

چند نکته جهت مراقبت در برابر اشعه‌های مغناطیسی موبایل:
- در زمان تماس و انتظار برقراری ارتباط با مخاطب، گوشی را بر روی گوش خود قرار نــدهید و با نگاه نمودن بر روی صفحه موبایل و برقراری کامل و پاسخگویی مخاطب موبایل را بر روی گوش خود قرار دهید.
- سعی نمایید حتی المکان از تلفنهای ثابت استفاده نمایید و در مکانهایی که امکان استفاده از تلفن ثابت نمیباشد از موبایل خود استفاده نمایید.
- موبایل را از خود دور نگه دارید و آن را نزدیک پنجره قرار دهید.
- موبایل را در جیب خود نگه ندارید چرا که امواج موبایل باعث ناباروری می ‌شود.
- در زمان خواب موبایل را از اتاق خواب خود دور نگه دارید و بهتر اینکه موبایل را در حالت Airplane MODE قرار دهید.
در زمانهایی که در شبکه‌های اجتماعی در گشت و گذار هستید و مدت زیادی موبایل در دستان شما میباشد و به آن خیره شده‌اید بیشترین آسیب امواج شما را تهدید مینماید شاید با خود فکر نمایید در حال تماس و حرف زدن نیستید ولی امواج الکترو مغانطیسی برای حفظ خود با شبکه در حال فعالیت میباشند بهتر اینکه موبایل خود را در حالت AIRMODE قرار داده و از اینترنت WFI برای استفاده از بازیها و اپلیکشنهای مورد نظر استفاده نمایید.
- در زمان رانندگی موبایل را در میان پاهای خود و یا جیبتان نگذارید سعی نمایید کمی دور و نزدیک به پنجرههای ماشین قرار دهید.
- در مکانهایی که تلفن ثابت میباشد موبایل خود را بر روی آن دایورت نمایید.
- مکالمه‌های خود را کاهش دهید.
- سعی نمایید از اسپیکر و یا هند‌فری استفاده نمایید و کمتر موبایل را بر روی گوش خود قرار دهید اگر از هندفری استفاده مینمایید موبایل را در جیب خود قرار ندهید.
- از گذاشتن موبایل در جیب پیراهن و کت که به قلب نزدیک میباشد خودداری نمایید.