پنل پیامکی

در عصر و دوران امروزی با مردمی در ارتباط هستیم که ضمن گاهی شتاب زدگی در کارها و عجله داشتن و سرعت بخشیدن به فعالیت های روزانه خود، تکنولوژی تلفن همراه و تمامی برنامه های آن را در همه جنبه های زندگی خود پذیرفته اند و از این نوع برنامه ها به شیوه های مختلف برای رفع نیازهایشان استفاده می کنند.


خارج از همه کاربردهای متنوع تلفن همراه که مورد توجه عام و خاص است، پیغام دادن یا اس ام اس یکی از مهمترین موارد اصلی و اساسی است که به کاربران تلفن همراه اجازه می دهد که در هر شرایطی امکان استفاده از آن را داشته باشند و احساس راحتی و رفع نیاز کنند. در تحقیقی که در ایالات متحده امریکا صورت گرفته است مشخص شد که اکثر شهروندان از تلفن همراه خود تنها برای ارسال و دریافت پیام های متنی اس ام اسی استفاده می کنند.

 
با آگاهی و توجه به اهمیت این نوع از فن آوری ارتباطات نوآورانه، گروه های زیادی از بازرگانان از مدتها قبل برای پیگیری و به دست آوردن موفقیت در فعالیت های بازاریابی کسب و کار خود، اقدام به استفاده از این تکنولوژی تلفن همراه (پنل پیامکی) کرده اند. این تکنولوژی برای گستره وسیعی از انواع کسب و کارها نه تنها قابل استفاده است بلکه با ایجاد راهکارهای بازاریابی جدید، آنها را در رسیدن به یک تجارت موفق و همه گیر کمک و یاری می دهد.
در اینجا، اجازه دهید به مزایای برجسته خدمات اس ام اس به انواع کسب و کارها نگاهی بیندازیم.
 
▪ دستیابی سریع به مشتریان بالقوه هدف گذاری شده
دستگاه های موبایل طی دهه های گذشته به یک ابزار ضروری برای هر فردی در جهان تبدیل شده اند. اهمیت آن روز به روز به طرز شگفت انگیزی برای تمامی افراد در همه جنبه های زندگی بیشتر و بیشتر می شود. از طرفی تمامی مقیاس ها و انواع کسب و کارهای موجود، به نوعی نتیجه سرویس های پیام کوتاه اس ام اس هستند؛ بدین صورت که در همین لحظه شما می توانید به دستگاه های تلفن همراه مشتریان هدف خود بلافاصله و به طور موثر یک پیام کوتاه ارسال کنید.

با استفاده از پنل های اس ام اس می توان بدون توجه به منطقه و مکان و حتی تایم جهانی، پیام های کوتاه اس ام اسی را به مشتریان بالقوه رساند و به آنها برای جلب نظرشان نسبت به موضوعی خاص، دسترسی داشت.
 
▪ اطمینان یافتن از آگاهی و دانش مخاطبان نسبت به نام برند تجاری
صرف هزینه زیاد برای تبلیغات و ترویج نام برند تجاری قطعا چیزی است که برای همه کسب و کارها امکان پذیر نیست. در مقایسه با تبلیغ برند تجاری به تنهایی، ارسال پیامک های اس ام اس توده ای به گروه های مختلفی از افراد یک توصیف از نام برند تجاری برای آنها در ذهن شان ایجاد می کند. این استراتژی دوم مطمئنا در گسترش آگاهی و شناخت مخاطبان یک روش بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. پیام های متنی اس ام اس، عملا می توانند برای گروه های مختلف فرستاده شوند و ضمن اطلاع رسانی از خدمات و سرویس ها، مُبلغ برند تجاری نیز خواهند بود.

تا این تاریخ، هیچ روش بازاریابی دیگری به این درجه از توانایی نرسیده است که بتواند جزئیات کسب و کار را به راحتی در اختیار مشتریان بالفعل و بالقوه قرار دهد. با استفاده از ارسال پیام های تبلیغاتی مربوط به نوع خدمات و سرویس ها، یک کسب و کار و برند تجاری می تواند خیلی زود در جامعه به رسمیت شناخته شود و همین مسئله نیز باعث تداوم نام و برند تجاری خواهد شد.

کلید اطمینان از حصول اعتبار و آگاهی، قابلیت تحویل در بیزنس است. همانطور که برندهای تجاری رشد کرده و در بازار و نگاه مخاطبان درجه و رتبه می گیرند، صاحبان کسب و کارها باید به پلتفرم بازاریابی اس ام اس با عنایت به استانداردهای دقیق و منظم توجه کنند تا موانعی که بر سر راه تحویل به موقع و سریع کالاها و خدمات وجود دارد واقف شوند و این مشکل های احتمالی را رفع و رجوع نمایند. بازخوردهای اس ام اس می تواند کمک قابل توجهی به شناخت و دیدن مشکلات از نگاه خریداران کرده و به پایان دادن آنان کمک شایانی کند. این یک مسئله مهم در فرایند به دست آوری اعتبار در کسب و کارهاست که نیاز به توجه ویژه و جدی دارد.

 
▪ تبلیغات تجاری هدفمند بدون وجود هیچگونه مشکلی
دسترسی همه جانبه به پیام های اس ام اسی باعث شده است که این فن آوری با زندگی افراد عجین شده و یک ارتباط روشن، مرتبط و بدون هیچ زحمتی را فراهم کرده است. همه این ویژگی ها به ایجاد نگرش مثبت نسبت به اس ام اس و تلقی آن به عنوان یک ابزار مناسب برای ارتقاء کسب و کارها کمک کرده است. در بیزنس های گوناگون از پنل های پیامکی و بازاریابی از طریق ارسال اس ام اس به تلفن های همراه می توان برای طیف وسیعی از اهداف تجاری از جمله انتشار محصولات جدید و یا ورود محصولات جدید به مجموعه، انحصار یک روزه قیمت ها، رویدادهای منحصر بفرد و یا هر چیز دیگری که می تواند نشان دهنده مارک آن بیزنس خاص باشد، استفاده کرد.

ارسال پیامک
 
▪ ترویج فروش تکراری
فروش نیروی حیاتی تمامی انواع کسب و کارهاست. فقدان فروش به این معنی است که صاحب آن بیزنس باید بداند که در میدان رقابتی بازار ماندگار نخواهد بود. از آنجایی که در حال حاضر کسب و کارها با سرمایه کافی دنبال نمی شوند و گاها فقدان یا کمبود سرمایه مشکلاتی را به وجود می آورد، بازاریابی سخت افزاری محصولات یک کار سنگین و پرهزینه است که در نهایت نه تنها سودی عاید شرکت نخواهد شد؛ بلکه باعث کاهش فروش نیز می گردد. به منظور مقابله با چنین مشکلاتی در بازار کار، شرکت ها می توانند با استفاده از پنل های پیامکی
• با ارائه پیشنهادات منحصر بفرد به مشتریان خود،
• با به روز رسانی های منظم محصولات و یا خدمات و اطلاع رسانی از طریق اس ام اس به مخاطبان جدید و قدیم خود به عنوان یک گروه هدف
پایداری و موفقیت خود را تضمین کنند. این کار باعث خواهد شد که تفاوت زیادی در میزان افزایش وفاداری مشتریان و البته تکرار خریدهای آنها شود.