وب سرویس ارسال پیامک با محتوای اطلاعات عضویت و خوش آمد گویی و اطلاع رسانی به کاربران سایت حتی به کاربرانی که شماره آنها بلک لیست و یا مسدود تبلیغاتی است.
یکی از مشکلات بزرگی که مدیران سایتها با آن مواجه اند عدم ارسال پیامک، پیامک حاوی اطلاعات نام کاربری و کلمه عبور و عضویت یا اطلاعیه مربوط به مراحل سفارش به شماره موبایل افرادی است که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند.
در حال حاضر ۷۰ درصد از مشترکین تلفن همراه دریافت اس ام اس تبلیغاتی خود را مسدود نموده اند و همین باعث شده تا اکثر سایتهای که به واسطه api یا web service به پنل های اس ا م اس متصل است با مشکل عدم ارسال اس ام اس به بسیاری از مخاطبین مواجه اند.
اما دارندگان سایت و کلیه استفاده کنندگان از پنل اس ام اس می توانند از امکان ارسال به بلک لیست و یا پیامک خدماتی سایت www.0098sms.com استفاده کنند.

جهت استفاده از این امکان به سایت www.0098sms.com مراجعه کنید و پس از ثبت نام رایگان و دریافت شماره اختصاصی رایگان به قسمت لینک ارتباطی مراجعه کنید و از مزیت ارسال پیامک خدماتی به کاربران استفاده کنید.
توجه داشته باشید این سامانه پیامک تنها به کاربران و سایتهایی که به واسطه api و webservice قصد ارسال پیامک خدماتی با محتواهای نام کاربری و عضویت و اطلاع از مراحل سفارش، اطلاع از وضعیت ثبت نام و یا راهنمایی کاربران و یا تاریخ انقضای بیمه، اطلاع از موجودی انبار، اطلاع از شروع یا کنسل شدن کلاس های درسی اطلاع والدین از فعالیت نحوه تحصیل و ساعات خروج و ورود فرزندان، اطلاع از ساعات شروع و یا کنسل شدن جلسه، به طور کلی کلیه پیام هایی که حالت تبلیغاتی ندارد و جنبه اطلاع رسانی با رضایت کاربر را دارد، امکان ارسال پیامک خدماتی را می دهد در غیر اینصورت پیام هایی که دارای محتوای تبلیغاتی باشد شامل این مزیت نخواهد شد.