ثبت و استفاده از این سرویس چگونه می‌باشد ؟
فقط کافی است به صفحه اصلی مراجعه نموده و بر روی لینک ثبت نام کلیک نمایید پس از ورود مشخصات خود نام کاربری و کلمه عبور بر روی گوشی همراه شما ارسال می‌گردد. نام کاربری و کلمه عبور را وارد نمایید و از سامانه استفاده نمایید.

آیا در ارسال پیامک به اپراتورهای مختلف همانند تالیا یا ایرانسل و دیگر اپراتورها محدودیت دارم؟
خیر سامانه 0098sms با تمامی اپراتورها سازگار بوده و به تمامی اپراتورهای تلفن همراه کشور قادر به ارسال پیامک می‌باشید. سرویس‌دهی و پشتیبانی شما چگونه می‌باشد؟
پشتیبانی این سرویس به عهده شرکت دانش گستران می‌باشد که در حال حاضر با تیم قدرتمند و توانمند خود 5 سایت بازرگانی لوگان را پشتیبانی نموده و از سابقه خیلی عالی در زمینه IT و پشتیبانی سرویس‌های آب و فاصلاب کشور و همچنین اختراع فلکه‌های هوشمند جریان آب و لباس‌های الکترونیکی نیروی انتظامی و ......برخوردار می‌باشد.

از چه سابقه و تجربه‌ای در این زمینه برخوردار می‌باشید ؟
بازرگانی لوگان از اولین استفاده کننده سرویس پیامک‌دهی از این طریق در سال 1383 می‌باشد. و هم اکنون دارای بیشترین مشترک و کاربر را در این زمینه دارا می‌باشد.

آیا در سامانه 0098sms.com قادر به ثبت مخاطب و گروه‌بندی آن‌ها هستم ؟
 بله شما قادر خواهید بود تا برای مخاطبان خود ابتدا یک گروه تعریف و سپس اطلاعات آنها را یا به صورت تکی و یا از طریق فایل وارد نمایید. همچنین دارای دفترچه تلفن و امکان جستجو در مخاطبان می باشید .

شماره اختصاصی چیست ؟
شماره‌ای اختصاصی شماره‌ای است که ازطریق آن به دیگران پیام ارسال می‌نمایید. در سامانه پیامک 0098sms برای بالا بردن امنیت کاربران داشتن شماره اختصاصی برای هر کاربر اجباری می‌باشد . شماره‌های اختصاصی به شکل 8 رقمی و یا 10 رقمی و یا 12 و یا 14 رقمی با 50% تخفیف و بدون شارژ سالیانه به همراه امکانات پیشرفته رایگان همانند نظر سنجی و کد‌های دریافت پیامک و منشی اس ام اسی ((دریافت و پاسخ )) به کاربران اختصاص داده می‌شود . همچنین شماره‌های اختصاصی 8 یا 10 یا 12 و یا 14 رقمی از نظر کیفیت و نوع ارسال و یا دریافت هیچ تفاوتی با یکدیگر نمی‌نمایند و تنها دلیل تفاوت قیمت آن‌ها کوتاه‌تر شدن شماره و یا زیبایی آن‌ها می‌باشد.


چرا شماره اختصاصی در این سامانه اجباری می‌باشد ؟
اجباری بودن شماره اختصاصی برای هر کاربر؛ باعث اعتبار سامانه و امنیت کاربران می‌باشد چرا که اگر کاربری در سامانه‌های که از شماره‌های اشتراکی و یا share number که یک شماره را جهت ارسال پیامک به چندین کاربر اختصاص می‌دهند پیامک غیر اخلاقی و یا خارج از قوانین جمهوری اسلامی ارسال نماید تمامی کاربران استفاده کننده از آن شماره متهم می‌باشند و همچنین طبق قوانین مخابرات سامانه‌هایی که از شماره اشتراکی و یا share number استفاده می‌نمایند متخلف هستند و در صورت متوجه شدن؛ شماره‌ای که جهت ارسال پیامک به چندین کاربر اختصاص یافته شده به همراه امتیازش از طرف مخابرات مسدود می‌گردد و سامانه قادر به ادامه سرویس‌دهی به کاربرانش نمی‌باشد. لذا به همین دلیل سامانه پیامک 0098sms با ارائه تخفیف 50% بر روی شماره‌ها و امکانات سفارشی رایگان و عدم دریافت شارژ سالیانه تمامی کاربران را از شماره اختصاصی بهره‌مند نموده تا امنیت کاربران حفظ گردد . 

هر پیامک فارسی و انگلیسی دارای چند حروف و یا کاراکتر می‌باشد . اگر متن پیامک بیشتر از تعداد مجاز باشد پیام ارسال می‌گردد؟
هر پیام فارسی 70 کاراکتر می‌باشد و هر پیام انگلیسی 160 کارکتر می‌باشد. اگر تعداد حروف و یا کاراکترها از 70 در فارسی و 160 در انگلیسی بیشتر گردد پیام ارسال گردیده و بر اساس تعدا کارکترهای اضافه شده از شارژ پیامک‌ها کم خواهد شد به طور مثال یک متن 71 کاراکتری دو عدد پیامک محسوب می‌گردد.

آیا سامانه قابلیت اضافه نمودن بخش‌های سفارشی را دارد ؟
بلی شما قادر خواهید بود تا درخواست‌ها و سفارش خود را به پشتیبانی سامانه تیکت بزنید تا بعد از بررسی برای شما فعال گردد.  

 برتری‌های سامانه 0098sms نسبت به دیگر سامانه ها: 

* بدون شارژ سالیانه ((بسیاری از سامانه ها دارای تاریخ 6 ماه و یک ساله می‌باشند که می‌بایستی در تاریخ مقرر شارژ نمایید و در صورت عدم پرداخت تعداد اعتبار و یا اس ام اس‌های شما صفر می‌گردد .)) سامانه حاضر از این قانون مستثنی می‌باشد و هیچ گونه هزینه‌ای بابت شارژ سالیانه و یا تمدید دریافت نمی گردد 

* بدون تاریخ انقضاء (( شارژ پیامک‌ها یا اعتبار در برخی سامانه‌ها دارای تاریخ انقضا می‌باشد به این منظور که اگر پیامک‌های خریداری شده را تا 6 یا 3 ماه ارسال ننمایید، اعتبار خریداری شده صفر می‌گردد در 0098sms هیچ تاریخ انقضاء و مصرفی وجود ندارد و در هر زمان قادر به ارسال و استفاده از اعتبار خود می‌باشید 

* دلیوری بدون هزینه: دلیوری یا گزارش وضعیت در این سامانه رایگان می‌باشد. در حالی که در برخی از سامانه‌ها دارای هزینه می‌باشد یا اینکه اصلا دلیوری وجود ندارد . 

* تعرفه ارزان پیامک 

* امکانات کامل و رایگان 

* تبریک خودکار تولد و ارسال به آینده و ... 

* بدون قطعی 

* دارای سرور اختصاصی (( این سامانه از سرور اختصاصی با همکاری شرکت پارس آنلاین برخوردار می باشد )) 

* پشتیبانی 24 ساعته 

* سرعت بالا در ارسال با 1000 عدد پیامک در دقیقه و......