این مقاله تاکنون بار مشاهده شده است


بازاریابی پیامکی به یک راه محبوب جهت برقراری ارتباط آسان با مصرف کنندگان با ارسال پیام به تلفن همراه آنها تبدیل شده است. امروزه استفاده از بازاریابی پیامکی سبب راه اندازی محصولات، فروش و تبلیغات، و دیگر اطلاعت ضروری در کسب و کارهای مختلف شده است. بازاریابی پیامکی مزایای بسیاری برای کسانی که می خواهند به هدف خود برسند دارد.

1- ارسال پیامک به مشتریان مختلف
بازاریابی پیامکی یک ابزار بازاریابی مؤثر است که برای کارفرمایان یک فرصت جهت رسیدن به یک پایگاه مشتری گسترده‌تر تنها با یک پیام واحد ایجاد می‌کند. بازاریابی پیامکی در قیاس با سایر تبلیغات سبب ارتباط با مخاطبان متعددی می‌گردد. بنابراین بازاریابی پیامکی یک روش مناسب جهت اطلاع‌رسانی به مخاطبان و توزیع تبلیغات می‌باشد.

2- ارتباط بهتر با مصرف کننده
مشتریان و مصرف کنندگان بالقوه دریافت پیام از خانواده، دوستان وهمکاران یک نحوه ارتباط به شمار می‌آورند. اکثر مردم ترجیح می‌دهند برای برقراری ارتباط ضروری بدون برقراری تماس از پیام کوتاه و یا ایمیل استفاده کنند، صاحبان کسب و کار می‌توانند با مخاطبانی که مایل به دریافت پیام‌های متنی هستند یک رابطه پایدار برقرار کنند.

3- بازاریابی محلی
از طریق بازاریابی پیامکی برای صاحبان کسب و کار فرصتی جهت برقراری ارتباط با مصرف کنندگان در جامعه ایجاد می‌گردد بازاریابی پیامکی یک راه مؤثر برای ارتباط با مشتریان از طریق پیام متنی در خصوص ارائه پیشنهادهای ویژه می‌باشد.

4- توزیع اطلاعات حساس زمان
آمار نشان می‌دهد، بسیاری از افراد تلفن همراه‌شان را در همه جا با خود حمل می‌کنند، این به این معنی است مدیران کسب و کار می‌توانند در طول هر زمان از روز با مشتریان وفادار خود در ارتباط باشند، همچنین آنان با استفاده از این ویژگی می‌توانند اطلاعات محصولات را برای مشتریان خود به روزرسانی کنند.

5- کمک رسانی بالقوه گسترده‌تر
متن پیام یک راه مؤثر برای افزایش مخاطبان بیشتر است. آمارنشان می‌دهد که اکثر مشترکین که از پیام‌های متنی استفاده می‌کنند مخالف برقراری تماس‌های تلفنی هستند.

یک مزیت بزرگ بازاریابی پیامکی  بدست آوردن نتایج  فوری و بیواسطه از متن پیام می‌باشد. بازاریابی پیامکی یک ابزار عالی جهت استراتژی بازاریابی کسب و کار محسوب شده است یک مزیت بزرگ بازاریابی پیامکی بدست آوردن نتایج  فوری وبیواسطه از متن پیام می‌باشد.

 

معایب

یکی از معایب پیامک‌های تبلیغاتی این است که کاربر از فضای تبلیغاتی کمتری می‌تواند استفاده کند و نمی‌تواند جلوه‌های صوتی یا تصویری به پیام‌های خود اضافه کند.

 

در صورت تمایل ایجاد یک کمپین تبلیغاتی با ما تماس بگیرید شما می‌توانید از تجربه 12 ساله ما استفاده نمایید.