پنل اس ام اس

پنل پیامکی ابزار اطلاع رسانی و تبلیغاتی که مورد استفاده ارگانها و سازمانها و اشخاص قرار گرفته شده است، پنل پیامک ابزار ارتباطی اساسی برای هر کسب و کاری میباشد همانطور که یک شرکت نیاز به یک تلفن دارد، پنل پیامک نیاز اساسی و اصلی هر سازمان و فروشگاه میباشد از این رو سواستفاده کنندگانی امروزه با توجه به بازار قابل توجه استفاده از پنل پیامک یا همان سامانه اس ام اس تبلیغاتی غیر واقعی برای فروش پنل پیامک که جهت آگاهی کاربران آنها را اطلاع رسانی مینماییم.

پنل اس ام اس ارسال به جنسیت و سن‌:
دیتابیس تفکیک جنسیتی و سن از سوی همراه اول ارائه نشده است و به هیچ عنوان مورد تایید نمیباشد این بانکها شمارههای دروغینی هستن که اصلا صحت ندارن و فقط جهت فریب و فروش بیشتر میباشد.

ارسال بر اساس کدپستی و استان و کشور و شهرها:
اما چیزی که در این میان تغییر یافته و میبایستی در اس ام اس تبلیغات مورد توجه قرار دهیم تغییر در نوع استفاده از اس ام اس تبلیغاتی و محتوای پیامها است، توجه داشته باشید امروزه به لطف شبکه های اجتماعی و جستجوگرها اکثر افراد برای خرید به جستجو و نظرات کاربران بسنده میکنند تا اینکه یک پیامی از باد هوا بر روی گوشی ظاهر شود و محصولی را معرفی کند بنابراین محتوا از اهمیت فراوانی برخوردار میباشد که در زیر به چند موارد اس ام اس موفق می ‌پردازیم.


ارسال بر اساس اصناف:
این دیتاها به صورت دستی جمع آوری می‌شوند و همیشه ۳۰ تا ۴۰ درصد خطا دارد.

 قیمت پیامک زیر ۱۰۰ ریال:
برخی سامانه‌ها قیمت پیامک را ۸۰ تا ۹۰ ریال اعلام مینمایند لازم است بدانید قیمت پایه خرید پیامک ازاپراتورها نهایتا ۱۰۵ ریال تا ۱۲۰ ریال است که البته بستگی به اپراتور بدون پرداخت مالیات و غیره دارد.

چگونه می توان ارزان‌ تر فروخت؟
برخی با عدم بازگشت بلک لیست و یا عدم دلیوری این ضرر را جبران مینمایند هم اکنون نزدیک به ۵۰ درصد مشترکین همراه اول دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود نموده‌اند و بسیاری از سامانه ‌ها با عدم ارائه دلیوری دقیق و نامنظم از این فرصت استفاده مینمایند و هزینه پیامهای مسدود شده را به شما باز نمیگردانند.

اطمینان از سامانه و سابقه:
به هر پنل پیامک و سامانه اس ام اس اعتماد ننمایید بسیاری از آنان پول را دریافت میکنند و پس از مدتی ناپدید  میشوند سابقه پنل و اعتبار سامانه‌ ها نزد اپراتورها بسیار مهم میباشد.

شماره اشتراکی:
توجه نمایید شماره‌ای که با آن پیام ارسال میکنید اشتراکی نباشد، شماره اشتراکی بدین معناست که چند کاربر از یک شماره استفاده مینمایند و این موضوع بسیار خطر ناک میباشد. چرا که مسئولیت ارسال پیام به عهده تمام کسانی میباشد که تا به امروز از شماره اشتراکی استفاده نموده‌اند.

تاریخ انقضا:
برخی سامانه‌ ها از تاریخ انقضا و اتمام شارژ ماهانه یا سالیانه برخوردارند و پس از گذشت ۳ ماه یا ۶ ماه شارژ اکانت شما را میسوزاند.

بازگشت بلک لیست:
توجه داشته باشید در حال حاضر ۵۰ تا ۶۰ درصد مخاطبین همراه اول دریافت پیام تبلیغاتی خود را مسدود نموده‌اند و هزینه ارسال به آنها از سوی همراه اول محاسبه نمیگردد اما در بسیاری از سامانه‌ها این هزینه با شما محاسبه میگردد.