پنل اس ام اس

بازاریابی پیامکی به یک راه محبوب جهت برقراری ارتباط آسان با مصرف کنندگان با ارسال پیامک به تلفن همراه آنها تبدیل شده است. امروزه استفاده از بازاریابی پیامکی سبب راه اندازی محصولات، فروش و تبلیغات، و دیگر اطلاعات ضروری در کسب و کارهای مختلف شده است. بازاریابی پیامکی مزایای بسیاری برای کسانی که میخواهند به هدف خود برسند دارد.

1- ارسال پیامک به مشتریان مختلف
بازاریابی پیامکی ابزار بازاریابی موثر است که برای کارفرمایان یک فرصت جهت رسیدن به یک پایگاه مشتری گستردهتر تنها با یک پیام واحد ایجاد میکند. بازاریابی پیامکی در قیاس با سایر تبلیغات سبب ارتباط با مخاطبان متعددی میگردد. بنابراین بازاریابی پیامکی یک روش مناسب جهت اطلاع‌ رسانی به مخاطبان و توزیع تبلیغات میباشد.

2- ارتباط بهتر با مصرف کننده
مشتریان و مصرف کنندگان بالقوه دریافت پیام از خانواده، دوستان و همکاران یک نحوه ارتباط به شمار می ‌آورند. اکثر مردم ترجیح میدهند برای برقراری ارتباط ضروری بدون برقراری تماس از پیام کوتاه و یا ایمیل استفاده کنند، صاحبان کسب و کار میتوانند با مخاطبانی که مایل به دریافت پیامهای متنی هستند یک رابطه پایدار برقرار کنند.


3- بازاریابی محلی
از طریق بازاریابی پیامکی برای صاحبان کسب و کار فرصتی جهت برقراری ارتباط با مصرف کنندگان در جامعه ایجاد میگردد بازاریابی پیامکی یک راه موثر برای ارتباط با مشتریان از طریق پیام متنی در خصوص ارائه پیشنهادهای ویژه میباشد.

4- توزیع اطلاعات حساس زمان
آمار نشان میدهد، بسیاری از افراد تلفن همراهشان را در همه جا با خود حمل میکنند، این به این معنی است مدیران کسب و کار میتوانند در طول هر زمان از روز با مشتریان وفادار خود در ارتباط باشند، همچنین آنان با استفاده از این ویژگی میتوانند اطلاعات محصولات را برای مشتریان خود به روزرسانی کنند.


 5- کمک رسانی بالقوه گسترده تر
متن پیام یک راه موثر برای افزایش مخاطبان بیشتر است. آمار نشان میدهد که اکثر مشترکین از پیامهای متنی استفاده میکنند مخالف برقراری تماسهای تلفنی هستند.
با وجود داشتن مزیتهای بالقوه، برخی از مردم ممکن است دریافت چنین نوع از پیامها در گوشیهای خود را دوست نداشته باشند.